UV čistička vzduchu s HEPA filtrem

Kód: 243
Akce
Neohodnoceno
1 561 Kč –46 %
uv sterilizace do auta s cistickou vzduchu hepa fi 6.jpg.big
1 561 Kč –46 % 835 Kč / ks 690 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

IN CAR čističky vzduchu s výměnným HEPA filtrem a UV světlem pro sterilizaci auvnitř automobilu. Nezanedbatelný je luxusní vzhled výrobku a vysoká kvalita provedení.

Určeno pro prostor 3-10 m3 k (takže je vhodná i do jiných menších prostor. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV světlo účinně sterilizuje, pomocí výměnného HEPA filtru je vzduch zbavován prachu, pylu, chlupů a dalších jemných částic. HEPA filtr filtruje částice menčí než 0,3mikrometru. Ten také pohlcuje toxické a škodlivé plyny, jako např formaldehyd a benzen (filtr je vybaven aktivním uhlím), 

Barva LED na čele přístroje signalizuje okamžitou kvalitu vzduchu. Napájení pomocí USB a přístroj se vkládá do prostoru pro lahev v  držáku mezi sedadly. Přístroj se zapne (je li připojebn do USB) jakmile dojde k nastartování automobilu a po dvou miutách (kdy se zahřívá snímač) se na displeji zobrazí údaj o kvalitě vzduchu (červená -špatná kvalita vzduchu -velké znečištění, oranžová střední zžnečištění a modrá dobrá kvalita vzduchu).  Při změnách kvality vzduchu využívá ventilátor frkvenční měnič ke změně rychlosti ventilátoru. Toto vše v AUTO režimu.

Je možné využít  manuálního režimu. Vstoupíte do něho stiskem tlačítka ON/OFF a následnýmk stiskem spínače můžete ovládat jednotlivé rychlosti ventilátoru.

1x HEPA filtr je dodán  s přístojem (zabudovaný)

Filtr je doporučeno měnit po 5-8 měsích provozu.  Součástí dodávky je návod v českém jazyce.

Parametry:  Provozní napětí DC 5V,  3W,  aniony: 3x106 PSC/cm3   čištěný prostor 3-10m3 

Stupeň filtrace H11,  průměr  68mm, x187mm(H)  hmotnost 315g